Şartlar & Koşullar

Cikolatatadindakitaplar.com sitesi Zat Yayın / Yazılım tarafından yönetilmektedir.

Sitede yeralan ürünler, resimler, tanıtım yazıları, logolar, sloganlar tanıtım amaçlı çalışmalar haricinde, yazılı izin alınmaksızın başka bir kurum ve kişi tarafından hiç bir mecrada kullanılamaz. 

Zat Yayın Yazılım aşağıda bulunan Satış Sözleşmesi dahilinde müşteri ilişkilerini yürütmeyi taahhüt eder.

Satış Sözleşmesi

1- www.cikolatatadindakitaplar.com sitesinde çocuklara yönelik de ürünler satılmasına karşın bu ürünler ancak yetişkinler tarafından satınalınabilir. 18 yaşından küçükler siteden alışveriş yapamaz.

2- Cikolatatadindakitaplar.com’dan kredi kartı ( MasterCard, Visa) ya da banka havalesi ile alışveriş yapabilirsiniz. 5 işgünü içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.

3- Tüm siparişleriniz irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edilir. Eğer fatura adresi ile kargo adresi farklı ise fatura fatura adresine gönderilecektir. Faturalar Türkçe ve TL üzerinden düzenlenecektir. K.D.V oralnalrı ve miktarı fatura üzerinde görülecektir.

4- Burada ilan edilen fiyatların sorumluluğu Zat Yayın Yazılım’a aittir.

5- Mücbir sebep ( Tabii afet, yangın, sel su baskını, hırsızlık, savaş, terör, ayaklanma,mevzuat hükümleri, el koyma veya grev) şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

6-Tahsilatı yapılmış bir ürünün teslimatı Türkiye içinde MNG Kargo veya Aras Kargo ile yapılır. Siparişinizin hangi kargo şirketi tarafından, ne kadar bir maliyet ile yapılacağını siparişiniz aşamasında kendiniz seçebilirsiniz.

7- Paketleriniz, alışveriş sırasında belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda bilgi@cikolattadindakitaplar.com adresine bir e-posta gönderebilirsiniz. Kargo Şirketi tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden; Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanak 0212 264 00 96 numaralı telefona fakslanıp durum bilgi@cikolattadindakitaplar.com'a bir e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. Çikolata Tadında Kitaplar, ürünü yeniden temin edip, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır. 

8- Müşteri, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcı/sağlayıcıya ulaşması tarihinden itibaren malı geri almayı cikolatatadindakitaplar taahhüt eder..

9- Kredi Kartı bilgileriniz sistemde kayıtlı tutulmamaktadır.

10- Müşteri,www.cikolatatadindakitaplar.com internet sitesinde, sözleşme konusunu oluşturan tüm ürünlerin eseslı nitelikleri,özellikleri, KDV dahil satış fiyatı, ödeme ve teslimat şekli ile tedarik ve teslim sürelerine ilişkin esaslı bilgileri okuyup ürünler hakkında tüm bilgilere sahip olduğunu ve bu bilgiler doğrultusunda elektronik ortamda satınalamaya onay verdiğini kabul ve beyan eder. www.cikolatadindakitaplar.com sitesinden alışveriş yapan kişiye yukarıda ki tüm maddeleri elektronik ortamda okuyup, kabul edilip, teyit etmiş sayılır. Bu sözleşmede düzenlenmemiş husularda 4077 sayılı Tüketicinin Korunması  Hakkında Kanun hükümleri uygulanır.

 

Zat Yayın / Yazılım

Eskibüyükdere Cad. Özcan Sokak. No: 3 Daire:2

4.LEVENT- İstanbul

Telefon:( 212) 281 9396

Faks: (212)  264 0096

E-Posta: bilgi@cikolatatadındakıtaplar.com

 

Gizlilik İlkeleri | Şartlar ve Koşullar
Zat Yayın Yazılım © 2012