Yardım

 

 

 

1-Çikolata Tadında Kitaplar

Cikolata Tadında Kitaplar kişiye özel ve özgün kitapların ve ürünlerin satılması amacıyla kurulmuş bir sitedir.

Pipa-Pipa Kişisel Çocuk Kitapları ve Bebek Kitabı kişiye özel kitaplardır.  Bu iki kategorden seçeceğiniz herhangi bir kitabın hazırlanabilmesi için mutlaka seçilen kitaba uygun olarak bilgilerin alınması gerekmektedir..Bu bilgiler, "Sepete At" dediğinizde açılacak bir form marifetiyle temin edilecektir.

Formda ki soruların özenle doldurulması, kitapların hazırlanma sürecini kısaltacağı gibi, hatalı ve eksik bir bilgiyle kitap hazırlanmasınında önüne geçecektir...

Pipa-Pipa Kitapları ülkemizde yayınlanan ilk kişiye özel kitaplardır.

Adınızı, yaşınızı, yaşadığınız yeri, arkadaşlarınızı yazarak seçtiğiniz kitapların kahramanı olduğunuz kitaplardır Pipa-Pipa Kitapları.

4-9 yaş çocuklara yönelik bu kitaplarda, doğa ve doğa olayları hayvan sevgisi, insan sevgisi, vücudumuz ve denizdeki yaşam konuları işleniyor.

Çevre bilincini geliştirici, barışçıl ve şiddetten uzak yaklaşımı benimseyen kitaplar yayınlandı.

2-Nasıl Alışveriş Yapabilirim?

Sitenin sol tarafında yeralan Kategori sütünundan istediğiniz Kategoriyi tıklayarak Kategori sayfasına ulaşabilirsiniz. Kategori sayfasında Ürünler ile ilgili özet bilgiler yeralmaktadır. İstediğiniz ürünün detay bilgisine ulaşmak için "Detay için tıklayın" yazısını seçmeniz yeterlidir.

Detay sayfasında Ürün için daha ayrıntılı bilgiler bulacaksınız. Ürünü satınalmak için "Sepete At" Butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Seçtiğiniz ürün Alışveriş Sepetinize ilave edilecektir.

Hoşgeldin Bebeğim ve Pipa-Pipa Kişisel Çocuk Kitapları kişiye özel ürünler olduklarından dolayı Sepete At dedikten sonra bir form açılacaktır. Bu formu dikkatle doldurmanız gereklidir. Özellikle başında (*) işareti olanlar zorunludur. Bu alanlardan birini doldurmadığınız taktirde işleminiz neticelenmiyecektir.

Ürünü Sepete attıktan sonra sayfanın üst barında kaç ürün aldığınızı ve bu ürünlerin bedelini göreceksiniz. Bu yazıyı tıklamanız halinde " Alışveriş Sepetim" sayfasına ulaşacaksınız..

Bu sayfada Kargo Bedelini görebilir, istediğiniz Kargo Şirketini Seçebilirsiniz.

"Alışverişi Tamamla" düğmesini tıkladığınızda size Üyelik Bilgileri sorulacaktır.

Üyelik Bilgilerinizi, Fatura ve Kargo Adresi Bilgilerinizi  doldurmanız gereklidir. Bu bilgilerinizi daha sonra Hesabım sayfasına giderek düzenleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

Kargo Seçeneğini burada Kargo Metodu aşamasında değiştirmeniz mümkündür.

Ödeme Metodu olarak, Banka Havale/EFT veya Kredi Kartı seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Seçiminize ilişkin adımları takip etmeniz, Siparişinizi tamamlamanız açısından yeterli olacaktır.

3-Ödeme Yöntemleri ve Güvenlik 

Cikolatatadindakitaplar.com da ödemeleriniz iki yöntemle yapabilirsiniz.

Banka Havalesi / EFT   seçmeniz halinde sipariş bedelinizi engeç 5 gün içinde aşağıda bilgileri bulunan Hesaba yatırmanız gereklidir. Açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmanız yeterlidir.

Zat Yayın Yazılım

Garanti Bankası Levent Sanayi Şubesi

Şube No. 416 Hesap No: 6298486

IBAN TR87 0006 2000 4160 0006 2984 86

Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

CikolataTadindaKitaplar.com'da Kredi Kartı ile ödemelerinizi  Garanti Bankası tarafından sağlanan UGP 3D Secure sistemi ile gerçekleştirirsiniz.

Secure 3D sisteminin işleyişi olarak şu hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra onay sayfasına yönlendirileceksiniz.

Bu sayfada size bir şifre sorulacaktır.Şifrenin gönderildiği telefon numaranızda şifre onay ekranında yeralacaktır..

Bu şifre Kredi Kartını kullandığınız Banka tarafından,ekranda belirtilen  telefon numaranıza gönderilecektir. Bu nedenden dolayı mutlaka Cep telefonunuz yanınızda bulunmalıdır. 

Uluslararası Güvenlik Platformu (3D Secure) Nedir?

Internet üzerinden kredi kartı ile yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir

VISA tarafından geliştirilen 3-D Secure protokolü Mastercard tarafından da kabul edilmiş, bir uygulama şartı olarak getirilmiştir. Garanti Bankası tarafından Uluslararası Güvenlik Platformu (3-D Secure) adıyla hizmete açılmıştır.

Uluslararası Güvenlik Platformu, sanal alışveriş işlemlerinin güvenliğinin arttırılmasi için Visa tarafından geliştirilmiş en gelişmiş sistemdir. Sistemin Visa kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" isimleri verilmektedir.

Hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

Kredi Kartıyla yaptığınız ödemelerde Kredi Kartı numarasını, son kullanma tarihini yada güvenlik kodunu (CV2) yanlış girmiş iseniz banka otomatik olarak reddeder. Kredi kartınıza alışveriş sırasında onay verilmezse bilgilerinizi kontrol ederek tekrar denemeniz veya başka bir kredi kartınız var ise onun bilgilerini girmeniz gerekmektedir.

CikolataTadindaKitaplar.com da alışveriş yaparken kullandığınız kredi kartınız Garanti Bankası Ödeme Sistemleri güvencesindedir. CikolataTadindaKitaplar veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez

Her türlü soru için bilgi@cikolatatadindakitaplar.com  adresine mail atabilir veya 0212 281 93 96 nolu telefonu arayabilirsiniz

Kredi Kartınıza ait bilgiler cikolatatadindakitaplar.com tarafından muhafaza edilmemektedir.

4-Üyelik

Cikolatatadindakitaplar.com'da alışveriş yapabilmeniz için mutlaka üye olmanız gerekmektedir. Sayfamıza üye olmak için , Sayfanın sağ üst bölümünde bulunan  Kayıt Olun yazısını tıklamınız yeterli olacaktır. İlk kayıt bilgileriniz alındıktan sonra Hesabım sayfasından Kişisel Bilgilerinizi, Fatura ve Kargo Bilgilerinizi yönetebilirsiniz.

Üyelik bilgilerinizde değişiklik yapmak istediğinizde Sayfanın sol üst köşesinde bulunan Hesabım'ı seçmeniz yeterli olacaktır. 

Üyeliğiniz iptali için , lütfen , e-mail adresinizi, ve Adınız soyadınız belirterek, üyeliğiniz iptal edilmesini istediğiniz bir maili bilgi@cikolatatadindakitaplar.com adresinize gönderiniz

5-Hesabım
Hesabım sayfanızdan Kişisel Bilgilerinizi, Fatura ve Kargo Adresinizi, Siparişlerinizi ve Sipariş geçmişinizi görebilir ve istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.
6-Sipariş Takibi

cikolatatadindakitaplar.com'da siparişlerinizi takip etmeniz için Hesabım sayfasına girmeniz gerekmektedir.

Hesabım sayfasında mevcut siparişlerinizi ve sipariş geçmişinizi görebilirsiniz. Onaylanmış siparişleriniz üzerinde değişiklik yapmak istediğinizde sipariş numaranızı, yapmak istediğiniz değişiklikleri  bilgi@cikolatatadindakitaplar.com adresine bir e-posta ile bildirmeniz gerekmektedir.

7- Kişisel Bilgiler ve Güvenlik 

Cikolatatadındakitaplar.com sayfasında satınalmış olduğunuz ürün ve ürünler, Üye olurken girmiş olduğunuz bilgiler saklı tutulacaktır. Size ait hiçbir bilgi başka bir kişi ve kurum ile paylaşılmayacaktır.

Bütün bilgileriniz gerekli güvenlik altyapısı sağlanmış olarak  muhafaza edilecektir.

8-Garanti Şartları

Cikolatadindakitaplar.com'dan aldıgınız her ürün ZAT Yayın / Yazılım garantisi altındadır.

Satın aldığınız üründe üretimden kaynaklanan herhangi bir arıza veya sorun varsa öncelikle Zat Yayın / Yazılımı arayınız.Bu gibi durumlarda aynı ürün ücretsiz olarak degistirilir.

Gizlilik İlkeleri | Şartlar ve Koşullar
Zat Yayın Yazılım © 2012